Аваков оголосив порушниками закону майже всіх кандидатів у президенти України

Аваков оголосив порушниками закону майже всіх кандидатів у президенти України

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про порушення виборчого законодавства кандидатами в президенти країни. Свою доповідь він опублікував в Facebook.

За словами Авакова, з 31 грудня 2018 року в правоохоронні органи надійшло 91 повідомлення про порушення правил агітації. За двома епізодами було відкрито кримінальне провадження. Крім цього, національна поліція також самостійно фіксує подібні випадки.

З 10 офіційно зареєстрованих кандидатів в президенти порушниками виявилися шестеро. Також Аваков уточнив, що деякі ще не зареєстровані кандидати вже ведуть агітацію на свою користь. Серед них він вказав Петра Порошенка і Юлію Тимошенко.

Глава МВС України застеріг громадян від участі у виборчих «каруселей» і попередив, що не допустить скупки голосів. За його словами, влада буде жорстко реагувати на будь-який обман.

«Ніхто не домовився і не домовиться з МВС І Нацполіціей Про ШИРОКО ЗАЧИНЕНИХ ОЧАХ на гидоту скупки голосів. Панове, не беріть участь у брехні і помилкових діях – не допускайте помилок! Чи не торгуйте майбутнім! »- уклав Аваков.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *