Сніданок з молодою заступницею Авакова продали за 383 долара

Сніданок з 25-річною заступник голови МВС України Анастасією Дєєвої, виставлений на благодійному аукціоні, купили за 10 тисяч гривень (383 долара). Про це повідомляється на сторінці електронного майданчика державних публічних закупівель ProZorro в Facebook.

Відповідно до початкових даними, зустріч з чиновником придбали за 11 мільйонів гривень (423 тисячі доларів). Пізніше, однак, учасник заявив, що помилився, і відмовився від оплати зазначеної суми.

Побачення з українськими чиновниками проходять в рамках акції «Місяць доброти», отримані кошти будуть спрямовані на благодійність – покупку апаратів штучної вентиляції легенів для дитячої клініки Інституту нейрохірургії.

Сніданок з Анастасією Дєєвої виставили на аукціон 13 червня. Розділити ранкову трапезу з нею можна буде в будь-який з обраних сторонами день протягом місяця після завершення аукціону.

Дєєва зайняла пост заступника міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції в листопаді 2016- го. Відразу після призначення в соцмережах поширили її відверті фотографії. Коментуючи скандальні знімки, глава відомства Арсен Аваков сказав, що дівчина має право на приватні фото, а сама Дєєва заявила, що не очікувала, що стане об’єктом цькування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *