Культурний відпочинок в києві на вихідні

Видеопоказ опери “Рожевий бутон”. Пройде 15 липня в Арт-дворику на Іллінській, 16. “Рожевий бутон” – це опера про Каїна і Авеля. Тут сталося переплетення біблійних сюжетів, історій з Корану, іудейських легенд, алюзій на культовий фільм Орсона Уеллса “Громадянин Кейн”, версій з гугла про причини першого в історії людства братовбивства. Початок о 15:00, вхід вільний.

Вистава “Joy Division”. Вистава-концерт про культової групи Joy Division і її соліста Яні Кертісе від “Дикого театру”. 10 документальних театральних епізодів життя Яна і музика Joy Division в живому виконанні. Під час вистави можна і потрібно танцювати. 15 липня в The Dvor, Лаврський провулок, 9а, початок о 20.00. Квитки 150-280 гривень.

Вистава “Дні Турбіних”. Це спектакль про Київ і киян. П’єса про людей, чесних і благородних, освічених і мислячих, які потрапили в екстремальну для себе ситуацію. 15 липня, початок о 19:00. Київська фортеця, вулиця Госпітальна, 24а, квитки 75 гривень.

Театр на пляжі. Пластична-драматичний спектакль Театральної майстерні Рушковського за повістю Ернеста Хемінгуея Старий і море. Вистава про силу духу, переданий через акторський танець і слово. Дія відбувається в 50-х роках на Кубі. 11 липня в 20:00 на ПБК.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *