У Києві прорахували вірогідність війни з Росією

У Києві прорахували вірогідність війни з Росією

На Україні не розцінюють загрозу початку війни з Росією як серйозну. Про це розповів ветеран української зовнішньої розвідки генерал-лейтенант Василь Богдан в інтерв’ю виданню «Факти».

За його словами, до президентських виборів на Україні війни між державами точно не відбудеться, оскільки Кремль сподівається на зміну політичного вектора країни з проєвропейського на проросійський. Проте, навіть після виборів генерал-лейтенант не розраховує на повномасштабний наступ. «[Президент Росії Володимир] Путін вже зрозумів, що Україна – це не легка здобич», – пояснив свою позицію фахівець.

«Ми розлучаємося остаточно і безповоротно»
Відносини між Росією і Україною перейшли на новий рівень. Вони скінчилися.
Він підкреслив, що Київ очікує настання небезпеки з боку не тільки Москви, але і Мінська. «Кремль намагається поглинути Білорусь, тому Україна зараз приділяє велику увагу також охороні кордону з сусідньою Білоруссю», – зауважив Богдан.

За інформацією військового експерта, Генштаб ЗСУ підготував план по поверненню Донбасу під контроль України. Київ буде розглядати можливість військової операції, але буде робити ставку на врегулювання дипломатичними шляхами, зазначив ветеран розвідки. У той же час він ухильно відповів про умови для початку наступу в цьому регіоні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *