На Україні допустили повну заборону в’їзду росіян

Директор політичного департаменту МЗС України Олексій Макеєв заявив, що у відомстві розглядається можливість повної заборони росіянам в’їжджати на територію України. Про це він сказав в п’ятницю, 30 червня, передає «Інтерфакс-Україна».

«Може бути введена абсолютна заборона, якщо з точки зору національної безпеки буде така необхідність», – зазначив представник зовнішньополітичного відомства.

Макєєв уточнив, що розглядається також можливість введення віз і обмеження в’їзду для деяких категорій громадян РФ, які будуть визначатися «в процесі взаємодії зі спецслужбами».
«Робота почалася. МЗС залучив експертів і громадянське суспільство, обговорює це не тільки на державному і урядовому рівні. Рішення з цього питання ще не було прийнято, і у нас є багато інструментів, кожен з них має право на майбутнє. Будемо виходити з тих реальних завдань, які ставляться керівництвом держави перед МЗС та спецслужбами», – пояснив дипломат.

Раніше в цей же день фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та Центр Разумкова опублікував дані соцопитування, згідно з яким 51,4 відсотка респондентів не підтримують введення візового режиму з Росією, схвалюють ініціативу 32,9 відсотка опитаних, вагалися з відповіддю 15,7 відсотка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *