На Україні запропонували альтернативу введенню віз для росіян

Депутат Верховної Ради Антон Геращенко запропонував реєструвати в’їжджають на Україну росіян на спеціальних сайтах. Про це він в суботу, 1 липня, заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Найголовніший спосіб боротьби з тероризмом і диверсією – це заздалегідь перевіряти, хто до нас приїжджає. Ми можемо запровадити не візовий режим, а попередження про те, хто приїжджає, реєстрація на електронних сайтах », – зазначив політик.

Коментуючи ідею введення візового режиму з Росією, Геращенко заявив, що нові правила «можна і потрібно впроваджувати, коли ми будемо готові до цього». «Тому що впровадження візового режиму з нашого боку буде означати впровадження візового режиму з російської сторони», – підкреслив він.

30 червня директор політичного департаменту МЗС України Олексій Макеєв заявив, що у відомстві розглядається можливість повної заборони росіянам в’їжджати на територію країни, «якщо буде з точки зору національної безпеки така необхідність».

Українські політики, зокрема, представники «Народного фронту», в який входить Геращенко, неодноразово виступали з пропозиціями ввести візовий режим з Росією. На початку червня глава МЗС країни Павло Клімкін повідомив про готовність почати роботу в цьому напрямку в разі прийняття такого рішення.

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, коментуючи ці ініціативи, заявила, що ідея абсурдна і «нагадує мені анекдот про кактуси, які кололися, але їх продовжували їсти».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *