У Харківській області здійснений підрив на залізничній підстанції

У Харківській області здійснений підрив на залізничній підстанції

У Харківській області здійснений підрив на залізничній підстанції

У Чугуївському районі Харківської області на залізничній підстанції стався вибух. Про це повідомила прес-служба обласної прокуратури.

«Вибух прогримів близько 3:00 ночі на контактній електропідстанції. Постраждалих немає. Пошкоджено два радіатора системи охолодження трансформаторів », – зазначили у відомстві. Порушень транспортного руху не сталося.

У прокуратурі заявили, що «на 90 відсотків це був вибуховий пристрій». Порушено кримінальну справу за статтею «Умисне пошкодження майна».

Харківське інформаційне агентство «Медіапорт» повідомляє, що вибух стався в селі Зелений Колодязь.

У Харківській області з початку листопада 2014 зафіксовано не менше 11 вибухів. 19 січня вибухівка здетонувала біля будівлі Московського районного суду в Харкові, де розглядалася справа члена партії «Свобода». В результаті поранення отримали 13 осіб. МВС України кваліфікувалася як теракт. В кінці грудня минулого року в Харкові підірвали належить спонсору «антитерористичної операції» магазин. У ніч на 9 грудня невідомі підірвали меморіал воїнам Української повстанської армії в Молодіжному парку Харкова.

У тому ж селі Зелений Колодязь в ніч на 29 червня минулого року невідомі заклали вибухівку і підірвали залізничне полотно відразу в двох місцях, було пошкоджено близько метра шляхів. Через деякий час після події по пошкодженій ділянці повинен був проїхати пасажирський поїзд Адлер – Київ. Машиніст встиг застосувати екстрене гальмування, і аварії уникнути вдалося. Пізніше ділянку полотна був відновлений.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *