Кличко розповів про досягнення домовленості з активістами Майдану

Кличко розповів про досягнення домовленості з активістами Майдану

Кличко розповів про досягнення домовленості з активістами Майдану

Мер Києва Віталій Кличко стверджує, що досяг домовленості з «сотниками» Майдану про звільнення Хрещатика. Про це він розповів в ефірі «Шустер live» у п’ятницю, 8 серпня, повідомляє «Українська правда».

Кличко зазначив, що переговори ведуться постійно і проходять важко. Однак, за його словами, досягнута домовленість із так званими «сотниками», що в найближчі дні «вулиця Хрещатик та прилеглі вулиці будуть звільнені для руху».

Раніше в п’ятницю активісти Майдану назвали умови, при виконанні яких вони готові покинути центр Києва. Майданівці вимагають закриття кримінальних справ проти активістів, створення при президенті України ради з прихильників Евромайдана, з якими глава країни регулярно б зустрічався, а також озброєння для батальйону «Айдар».

Вранці 8 серпня наметове містечко на Майдані відвідав Кличко, який заявив, що центр міста в будь-якому випадку буде очищений.

В центрі Києва 7 серпня сталося заворушення, спровоковані спробою комунальних служб прибрати барикади і намети з Майдану Незалежності. Між активістами та співробітниками правоохоронних органів відбулися зіткнення, постраждали десятки людей. «Майданівці» запалили шини і захопили комунальну техніку. За фактами заворушень були порушені три кримінальні справи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *