Кличко на виборах в Раду допоможе Блоку Порошенко яскравим словом та справами

Кличко на виборах в Раду допоможе Блоку Порошенко яскравим словом а справами

Кличко на виборах в Раду допоможе Блоку Порошенко яскравим словом а справами

Київ активно готується до виборів до Верховної ради. Партії, які збираються заявити до участі в голосуванні своїх кандидатів, змушені були формувати списки на тлі очевидної політичної конфронтації.
Відмашку позачергової парламентської кампанії, а саме старт низці популістських і гучних заяв, дав людина, яка в ній не бере участь. Міністр оборони Гелетей на свій прес-конференції говорив багато і в підсумку договорився до загроз перетворення України на ядерну державу.

Валерій Гелетей, міністр оборони України: «Якщо ми сьогодні не зможемо захистити Україну, якщо світ нам не допоможе, ми будемо змушені повернутися до створення цієї зброї».

Після такого ультиматуму світу українські політики і партії, не особливо замислюючись про адекватність пропозиції, тут же підхопили ядерний тренд в дусі «атомна бомба в кишені ще ніколи не кому не заважала, особливо Україну». За один в Києві пройшли відразу близько десяти партійних з’їздів, принципова відмінність яких у місці проведення: або на свіжому повітрі (на Україні встановилася прекрасна погода), або в приміщенні.

Загальний вміст – антиросійська риторика, треба в НАТО і ЄС, плюс реформи для народу – майже у всіх однаково. Із загального ладу вийшла тільки Партія регіонів, яка заявила, що не братиме участі у виборах через гуманітарної катастрофи в Донбасі і неможливості проголосувати для майже 7 мільйонів осіб. Як передає кореспондент НТВ Сергій Саввін, тепер Партія регіонів стане непарламенской опозицією і сформує свій уряд.

Борис Колесніков, секретар президії Партії регіонів України, народний депутат України: «Опозиція прийняла рішення організувати опозиційний уряд і в четвер провести перше засідання, щоб показати українцям модель майбутньої України».

Похитнулась прапор опонентів української влади підхопив свіжостворений «Опозиційний блок». Новоутворення з множин організацій, що оголосили себе партією миру, а не війни. Експерти передрікають, що кампанія стане однією з найбрудніших в плані передвиборних технологій. У боротьбі за парламентські мандати старі політики розбавили списки новими особами простих героїв країни. Звідси і чи не масовий результат в Раду командирів добровольчих батальйонів нацгвардію. За останні півроку вони на слуху, а за ступенем розкрутки та кількістю інтерв’ю в ЗМІ не поступаються професійним політикам.

Один із прикладів – Семен Семченко, донедавна таємничий і патріотичний, лише балаклава на голові у нього, більше не знають про нього нічого.

Тепер комбати є практично в кожному списку поважаючої себе партії. Або у кожної партії тепер є по озброєному батальйону прихильників. Це як зручніше. Приміром, у першій десятці Радикальної партії Олега Ляшка їх відразу троє.

Блок Петра Порошенка «Солідарність» з іменами визначився в відсутність лідера. У президента навіть у вихідний є державні справи. Політичним паровозом в початок списку очікувано поставили Віталія Кличка, який чесно заявив, що міняти мерське крісло на депутатське не має наміру, але однодумцям допоможе і ділом, і яскравим словом.

«Народний фронт» виставив бойовий майданний склад. Тут все: Ярсеній Яценюк, Олександр Турчинов, Арсен Аваков та Андрій Парубій. Глава українського кабміну, як записної колобок, який і від Тимошенко пішов, і від Порошенка пішов, судячи з усього, розраховує переписати кінець казки і в фіналі з’їсти всіх опонентів сам.

Помаранчева Принцеса колишніх Майданів вже на старті постаралася здивувати, виставивши замість себе першим номером затриману в Росії Надію Савченко.

Юлія Тимошенко, голова партії «Батьківщина»: «Перший раз за весь час я не йду номером один у списку партії” Батьківщина “. Я поступаюся цей номер людині, яка сьогодні є символом боротьби за Україну в світі. Перший номер в нашому списку – Надія Савченко ».

Для самої Надії Савченко ситуація теж непроста. В кращому разі, вона повернеться на Україну діючим парламентарієм, в гіршому стане першим українським депутатом восьмого скликання, який сидить. Правда в тому, що «Батьківщина» в будь-якому випадку у виграші.

Націоналістична «Свобода» нічого міняти не стала і захотіла повторити успіх минулої кампанії старим складом. Ватажок «Правого сектора» Дмитро Ярош теж висувається в парламент, але в якості мажоритарника, як підкреслили, в прес-службі, без відриву від операції на сході країни. Обиратися буде прямо там, десь в окопі, чи не самостійно намагаючись звільнити собі округ для голосування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *