Київміськбуд відмовився від будматеріалів з ​​Росії

Київміськбуд відмовився від будматеріалів з ​​Росії

Київміськбуд відмовився від будматеріалів з ​​Росії

Один з найбільших забудовників України Київміськбуд відмовився від використання будматеріалів і устаткування з Росії. Про це повідомила прес-служба компанії.

Таке рішення було прийнято після звернення Конфедерації будівельників України, яка попросила українські компанії не застосовувати російську продукцію через війну на Донбасі, пише NewsOboz.org з посиланням на Корреспондент.net.

При цьому, за словами заступника директора департаменту закупівель Київміськбуду Георгія Зубко, при відмові від матеріалів з ​​РФ у будівельників буде невідчутна втрат ні в якості, ні в ціні, посколькув Україні налагоджено власне виробництво будматеріалів.

За даними керівника, з кожним роком частка закупівель компанією імпортних будматеріалів в середньому знижується на 10%. На даний момент при будівництві житла класів економ і комфорт Київміськбуд використовує не більше 15% зарубіжної продукції, а для бізнес-класу – до 40%.

Водночас Зубко вважає відмову від російської продукції ще й економічно вигідним рішенням, яке підтримає українських виробників.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *