Під час прибирання на Майдані сталася пожежа та сутички

Під час прибирання на Майдані сталися пожежа і сутички

Під час прибирання на Майдані сталися пожежа і сутички. Фото LifeNews

Під час розбору барикад на площі Незалежності в Києві виникла пожежа. Як повідомляє 112.ua з посиланням на очевидців, горіли намети і покришки. Вогонь був ліквідований пожежниками. Постраждалих, за словами медиків, немає. Жителі припускають, що пожежу влаштували «майданівці», щоб перешкодити збиранню.

За інформацією Gazeta.ua, на площі сталася сутичка між активістами Майдану і комунальниками. В останніх кинули «коктейль Молотова». Ніхто не постраждав, окрім призвідника – його побили. В разбирающих барикади також летіли камені.
У Києві почалася зачистка майдану Незалежності
В суботнику взяв участь мер Києва Віталій Кличко, який заявив, що в центрі міста не повинно бути вибухів і палаючих шин. «Сьогодні ці барикади вже нікому не потрібні. Яке може бути європейське обличчя столиці України, коли тут палять шини, коли тут барикади. Я впевнений в тому, що ми повинні навести порядок, привести Київ та його ключову артерію, центр міста до нормального життя », – наводить слова Кличка УНН.

Учасники прибирання, включаючи жителів міста, вже очистили від наметів і барикад кілька вулиць, включаючи Хрещатик і Михайлівську.

Працівники комунальних служб почали розбирати барикади і зносити намети на Майдані, зранку 7 серпня. У відповідь активісти підпалили автомобільні покришки, незабаром почалися сутички з міліцією, в ході яких було поранено щонайменше 50 осіб.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *