Мультилопата – найкращий подарунок для справжніх чоловіків

Мультилопата  - найкращий подарунок для справжніх чоловіків

Мультилопата – найкращий подарунок для справжніх чоловіків

Складна лопата ML1 – це унікальний продукт, незамінний як у будинку, так і в подорожі. Більше не потрібно збирати гори господарського інвентарю, тягати з собою в похід або на дачу півмішка інструментів, шукати, у кого з попутників позичити відкривачку або сокиру. Ці функції (і безліч інших) закладені в універсальну лопату ML1. З її допомогою можна копати, колоти лід, пиляти, рубати дрова, забивати цвяхи, освітлювати приміщення і забезпечувати власну безпеку. Надзвичайно корисна річ, цінне придбання для будь-якого чоловіка!

Багато місця лопата універсальна не займе. Вона легка (вага трохи більше 1,5 кг), але дуже міцна. Продається разом з чохлом, це спрощує зберігання і транспортування. На рибалці, у поході, на дачі цей виріб буде допомагати вам кожен день. Використовується вона і як автомобільна лопата. Вона може служити додатковим важелем, компасом, зарядним пристроєм. Закиньте лопату в багажник, і вона не раз допоможе вам у дорозі.

Лопата металева проста у використанні. За лічені хвилини міняєте насадку і отримуєте потрібний інструмент. Компактний багатофункціональний предмет особливо знадобиться у подорожі. В одному виробі – лопата, сокира, ніж, мотика, кусачки, кремній для розпалювання багаття і навіть джгут. Готуючись до туристичній поїздці, купити лопату обов’язково необхідно!

Це виріб – першокласний помічник! У кожному будинку, кожному чоловікові потрібна така лопата! Ціна зараз з хорошою знижкою. Не роздумуйте довго, не втрачайте можливість вигідно виконати корисну покупку!

Складна лопата ML2 комплектується додатково ліхтарем, який може виконувати функції маячка, маючи кілька варіантів переривчастого моргання. Завдяки наявності білої і червоної насадки для ліхтаря, лопата може служити сигнальним засобом, що попереджає про небезпеки.

Веб сайт http://multilopata.com.ua/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *