Міліція перевірятиме підозрілих мешканців Києва

Міліція перевірятиме підозрілих мешканців Києва

Міліція перевірятиме підозрілих мешканців Києва

Київська міліція, в цілях посилених заходів безпеки, проводитиме перевірки і огляд транспортних засобів, громадян та з речей.

У Главку столичної міліції пояснюють, що через події на Південному Сході країни «правоохоронні служби посилюють антитерористичні заходи, спрямовані на виявлення та затримання груп або осіб, які мають наміри вчинення терористичних акцій».

«Працівники столичної міліції, як і всі правоохоронні органи України, проводять ряд комплексних заходів, спрямованих на виявлення підозрілих предметів та осіб, а також груп людей, поведінка або зовнішній вигляд яких викликає підозру можливості вчинення ними терористичних актів. В даний час, посилюються заходи безпеки з боку правоохоронних органів. Здійснюватимуться перевірки та огляд транспортних засобів, громадян та їх речей », – повідомили в міліції.

Правоохоронці просять громадян поставитися до таких заходів з розумінням, а в разі виявлення підозрілих осіб, груп людей або предметів, залишених в громадських місцях, повідомляти негайно в чергову частину «102», ГСЧС або СБУ України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *