Названо країни з найзручнішим для подорожей громадянством

Названо країни з найзручнішим для подорожей громадянством

Агентство Henley & Partners випустила оновлений індекс паспортів – рейтинг країн за кількістю візових обмежень для громадян. Документ опублікований на сайті компанії.

Лідером стала Японія, громадяни якої можуть відвідати без візи 190 країн світу. На другому місці опинилася Південна Корея і Сінгапур з показником 189 країн. Лідер минулого року – Німеччина – опустилася на третє місце і тепер ділить його з Францією. Жителі цих країн можуть вільно в’їжджати в 188 країн.

За ними йдуть Данія, Італія, Фінляндія і Швеція (четверте місце і 187 країн), а також Іспанія і Люксембург (186 країн).

Росія займає 48 місце рейтингу – російські громадяни мають безвізовий в’їзд в 119 країн. Відзначається, що Росія, Україна, Білорусія, Казахстан і Грузія збільшили за рік свої показники.

При цьому свої позиції в рейтингу втратили Великобританія і США. Тепер вони ділять шосте місце з Австрією, Португалією і Швейцарією (185 країн з вільним в’їздом). Експерти пояснюють це посиленням політики «закритих дверей».

Останнє місце рейтингу як і раніше займають Ірак і Афганістан, чиї громадяни можуть в’їхати без візи тільки в 30 держав світу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *