Натуральні вітаміни від Mamaorganica в Києві – джерело енергії та бадьорості!

Натуральні вітаміни від Mamaorganica в Києві - джерело енергії та бадьорості!

Натуральні вітаміни від Mamaorganica в Києві – джерело енергії та бадьорості!

Бути бадьорим і повним енергії в будь-яку пору року людині допомагають природні вітаміни і мікроелементи. Їх щодня необхідно включати в раціон , щоб наповнити організм життєвими силами. Безумовно , не кожен з нас може забезпечити свою сім’ю свіжими фруктами і овочами круглий рік , не завжди є можливість поставити на стіл м’ясні та молочні страви , лише деяким господаркам під силу розробити для рідних грамотно збалансоване меню. На допомогу в таких ситуаціях прийдуть вітамінні комплекси – дієтичні добавки натурального походження , над створенням яких десятиліттями трудяться компетентні фахівці.

« Мамаорганіка » представляє вашій увазі якісні вітаміни від американських виробників – всесвітньо відомих фірм MegaFood і Hero.

Синтез науки і природи – головне правило роботи фірми MegaFood

Вітаміни під брендом MegaFood випускаються вже 40 років. Головне кредо в роботі компанії – поєднання найбільш цінних знань стародавніх індійської та китайської медицин з принципами гомеопатії і сучасними науковими розробками.

Кращі вітаміни можна виготовити тільки з 100 % натуральної сировини , – упевнені провідні фахівці MegaFood . Саме тому свіжі овочі та фрукти , використовувані для виробництва , проходять жорсткий відбір і піддаються дослідженню в лабораторії Delta Analytical . Компанія вирощує їх на власних ділянках або купує у добросовісних фермерів , що не обробляють майбутній урожай нітратами , пестицидами та іншими шкідливими речовинами. Таким чином , в кожній упаковці комплексу вітамінів під маркою MegaFood сконцентровані виключно органічні компоненти .

До складу натуральних вітамінів неодмінно входять наступні життєво необхідні людському організму речовини природного походження:

– глутатіон ,
– коензим Q10 ,
– ліпоєва кислота ,
– супероксиддисмутазу ,
– амінокислоти.

Вітамінні добавки MegaFood на варті здоров’я сучасної людини

Компанія MegaFood користується власним унікальним методом , коли виробляє вітамінні комплекси. Технологія полягає в охолодженні , подрібненні і висушуванні при низькому температурному режимі натуральної сировини. Такий спосіб обробки овочів і фруктів дозволяє взяти все найкраще і корисне від природи. Щоб отримати цей концентрат цінних речовин , достатньо всього лише купити вітаміни фірми MegaFood . Вони допомагають боротися з агресивними ворогами сучасної людини: стресами , наслідками шкідливих звичок , несприятливою екологією , незбалансованим харчуванням.

Регулярний прийом натуральних дієтичних добавок MegaFood – Ваш рішучий крок до здорового життя!

Натуральні вітаміни Hero розроблені спеціально для майбутніх ейнштейнів
Найголовніша мрія всіх батьків – щоб їхні діти росли здоровими , талановитими і фізично розвиненими . Зробити її реальністю цілком можливо! Досить забезпечити дитячому організму регулярне надходження найнеобхідніших для росту і розвитку речовин. Купити вітаміни для дитини часом буває дуже складно , оскільки в цьому питанні краще довіряти торговим маркам з ідеальною репутацією.

Під світовим брендом Hero відомі кращі вітаміни , розроблені спеціально для дітей. Вони виробляються на основі екологічно чистих продуктів , з використанням барвників і ароматизаторів виключно природного походження. Крім того , незмінними перевагами натуральних вітамінів Hero є наступні критерії високої якості:

– не містять ГМО і речовин , що провокують алергію ,
– сприяють активному росту та мозкової діяльності ,
– зміцнюють імунітет і допомагають організму протистояти інфекціям в будь-який час року ,
– легко перетравлюються і нормалізують травні процеси .
Втілити в життя мрії про міцне здоров’я всієї родини , щоденної бадьорості гранично просто . Все, що потрібно зробити – купити вітаміни натурального походження. Природа з радістю поділиться з Вами своєю цілющою силою і наповнить енергією Землі .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *