Терористи та українські військові підрахували взаємні обстріли

Терористи та українські військові підрахували взаємні обстріли

Терористи та українські військові підрахували взаємні обстріли

Українські силовики й терористи продовжують звинувачувати один одного в порушенні перемир’я, повідомляє РІА Новини.

Так, у штабі самопроголошеної Донецької народної республіки (ДНР) заявили, що протягом дня обстановка в ДНР і ЛНР залишалася напруженою. «Режим припинення вогню, введений з 0:00 15 лютого, порушувався 16 разів», – йдеться в повідомленні.

У свою чергу, представник спецоперації українських силовиків Анатолій Стельмах повідомив, що ополченці продовжують активно вести вогонь по силам АТО (антітерроріческая операція, як називають в Києві силову операцію в Донбасі – прим. Стрічки.Ру), «застосовуючи всі види зброї». «Загалом за добу незаконні збройні формування більше 60 разів відкривали вогонь по позиціях сил антитерористичної операції», – сказав Стельмах.

Він також зазначив, що, за його даними, ополчення підтягує додаткові сили з боку Горлівки та Вуглегірська.

Раніше представник Міноборони ДНР Едуард Басурін заявив, що «окремі порушення (режиму перемир’я) з боку українських силовиків» фіксуються в районі Дебальцевського котла.

У неділю лідери країн «нормандської четвірки» в телефонній розмові констатували, що режим припинення вогню «в цілому дотримується, незважаючи на ряд локальних інцидентів, які були оперативно врегульовані».

12 лютого за підсумками переговорів у «нормандському форматі» з української врегулювання було підписано так зване мінське угоду, яка, зокрема, передбачає припинення всіх бойових дій в Донбасі з 00:00 15 лютого 2015, а також поступовий відведення важкого озброєння і артилерії від лінії зіткнення сторін.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *