У претендента на пост президента України знайшли бізнес в Росії

У претендента на пост президента України знайшли бізнес в Росії

В українського шоумена Володимира Зеленського, що зібрався висуватися на пост президента країни, знайшли бізнес в Росії. Про це йдеться в розслідуванні програми «Схеми», яку спільно випускають «Радіо Свобода» і телеканал «UA: Перший». Запис програми доступний на YouTube.

Журналісти стверджують, що засновником російських компаній «Вайсберг Пикчерс», «Платінумфільм» і «Грін Филмс» є кіпрська фірма Green Family Ltd, яка в свою чергу також є співзасновником ТОВ «Квартал 95» в Україні. Всі три компанії займаються виробництвом кіно-, відеофільмів і телевізійних програм.

Володимир Зеленський вказаний як один з кінцевих бенефіціарів Green Family Ltd. З 2014 по 2017 роки російські компанії фірми заробили 350 мільйонів гривень.

Сам Зеленський відкинув наявність у студії «Квартал 95» зв’язків з російським бізнесом. На своїй сторінці в Facebook він опублікував відеозвернення, в якому заявив, що його компанія працює тільки на Україні. «Ми не працюємо в Росії після того, що вона зробила з Україною. Ми туди не їздимо, ми там не виступаємо, на мене там навіть заведено кримінальну справу через те, що я і компанія “Квартал 95” допомагали нашій армії фінансами », – сказав шоумен.

Він уточнив, що його студія має розвинений міжнародний бізнес. «Ми торгуємо інтелектуальними правами. Гроші від роялті, від продажу цих прав, надходять на різні західні компанії. Звідти ці гроші повертаються в Україну. Ми працюємо тільки в нашій країні. І будемо працювати тільки у нас », – підсумував Зеленський.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *