У мережі висміяли український закон про секс за згодою

У мережі висміяли український закон про секс за згодою

Пара з українського Миколаєва вирішила висміяти нові поправки до Кримінального кодексу України, що встановлюють кримінальну відповідальність за секс без добровільної згоди, і склала «акт на проникнення в іншої живої людини». Про це повідомляє видання «Новини-N».

Жінка сфотографувала, як її партнер заповнює відповідний документ, і опублікувала знімок на своїй сторінці в Facebook. Відзначається, що в акті необхідно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, номер телефону, час в яке буде відбуватися проникнення, а також аналогічні дані другої сторони.

Крім того, молоді люди відзначили, що вони складали акт в присутності трьох свідків.

Поправки про секс без добровільної згоди вступили в силу на Україні 11 січня. Згідно зі змінами, прийнятими Верховною Радою в грудні 2017 року, будь-який громадянин України може написати заяву про зґвалтування в разі, якщо сексуальні дії були вчинені без обопільного добровільної згоди. При цьому нові поправки поширюються і на відносини між подружжям.

У 2018 році секс без обопільної згоди визнали згвалтуванням в Швеції, а у французькому законодавстві почали вважати згвалтуванням будь-який секс дорослої людини з особою, яка не досягла 15 років.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *