Український депутат знайшов причину всіх бід країни в неправильному прапорі

Український депутат знайшов причину всіх бід країни в неправильному прапорі

Український депутат знайшов причину всіх бід країни в неправильному прапорі

Народний депутат України від Блоку Петра Порошенка Євген Рибчинський вважає, що причина всіх внутрішніх проблем країни криється в неправильному розташуванні синього і жовтого кольорів на державному прапорі. Про це він написав у своєму блозі на сайті «Української правди».

На думку українського політика, нинішні події на Україні доводять правоту китайської художниці Мао Мао, яка на початку 1990-х років порадила тодішньому президенту країни Леоніду Кравчуку змінити розташування кольорів на державному прапорі. Вона заявила, що необхідно помістити жовтий колір над синім, а не під ним, так як поки виходить, що «грубе синє вище духовного золото-жовтого».

«Зображення на прапорі синього над жовтим свідчить, що нація визнає панування пасивного над активним, консервативного над творчим, матеріального над божественним», – пише Євген Рибчинський. На його думку, це світогляд «суперечить природному стану всесвіту і є руйнівним для його носія», а держава з таким стягом «запрограмовано не на розвиток, а на занепад».

Депутат упевнений, що для якнайшвидшого вирішення проблем і успішного розвитку України необхідно змінити прапор з синьо-жовтого на жовто-синій.

Сучасний державний прапор України являє собою прямокутне полотнище з двох рівних за площею горизонтальних смуг – синьої (верхня) і жовтої (нижня). Вони символізують синє небо над жовтим пшеничним полем. Офіційно цей прапор був затверджений на Україні після здобуття країною суверенітету 28 січня 1992.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *