Яценюк відмовляється визнавати ДНР і ЛНР

Яценюк відмовляється визнавати ДНР і ЛНР

Яценюк відмовляється визнавати ДНР і ЛНР

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що може бути створено спецфонд для відновлення окремих районів Донецької та Луганської областей, який буде поповнюватися за рахунок пожертвувань олігархів. При цьому він відмовив ДНР і ЛНР в легалізації.

Яценюк заявив, що кошти з держбюджету виділятимуться тільки, якщо буде «повністю відновлено контроль над територією, а підприємства почнуть працювати і платити податки».

Арсеній Яценюк: «Забирати гроші у Львова, Полтави, Житомира, у пенсіонерів України, медиків, вчителів і відправляти просто на відновлення територій, що не контролюються Україною, ми не будемо».

При цьому прем’єр заявив, що він виступає категорично проти легалізації проголошених Донецькій і Луганській народних республік (ДНР і ЛНР).

Арсеній Яценюк: «Легалізувати ДНР і ЛНР ніхто не дасть. Це моя політична позиція ».

Він пояснив, що уряд України буде фінансувати на 100% всі витрати по відновленню окремих областей Донбасу. Він зазначив, що там, де Київ контролює територію, виплачуються «все соцвиплати і зарплати, незважаючи на те, що там не платять податки».

Нагадаємо, Верховна Рада 16 вересня прийняла закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Закон надає особливий статус ряду районів терміном на 3 роки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *