Арсеній Яценюк заявив, що Київ найближчим часом заборонить в’їзд на територію країни сотням громадянам Росії.

Арсеній Яценюк заявив, що Київ найближчим часом заборонить в'їзд на територію країни сотням громадянам Росії.

Арсеній Яценюк заявив, що Київ найближчим часом заборонить в’їзд на територію країни сотням громадянам Росії.

Український прем’єр Арсеній Яценюк заявив, що Київ найближчим часом заборонить в’їзд на територію країни сотням громадянам Росії.

Персональні санкції проти російських громадян повинні бути прийняті на засіданні Ради національної безпеки і оборони України (РНБО), яке, як розраховує Яценюк, відбудеться в найкоротші терміни.

Арсеній Яценюк, глава уряду України: «Ми зібрали всі матеріали і передали в РНБО. Я сподіваюся, що засідання відбудеться в найкоротші терміни ».

В ефірі українського телебачення Яценюк повідомив, що в попередній список громадян РФ, яким для яких буде заборонений в’їзд на Україну, внесено близько 200 чоловік. Хто саме увійде до цього списку, він не уточнив.

Нагадаємо, кілька днів тому президент України Петро Порошенко підписав прийнятий Верховною радою закон про санкції проти Росії. Таким чином, документ набув чинності. Новий закон дозволяє Україні вводити обмеження практично у всіх сферах – від невидачі віз іноземцям до заборони транзитних перевезень і зупинки транзиту ресурсів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *